Kargo Takip

 

Kargolarınızı PTT Kargo ve Yurtiçi kargo ile çalışıyoruz. Kredi kartı, iyzilink, havale ile yapılan ödemelerde Yurtiçi Kargo, Kapıda Nakit Ödemelerde PTT veya Yurtiçi Kargo kullanıyoruz. Kargolarınızı nasıl takip edeceğinize dair detayları aşağıda bulabilirsiniz. Kargonuzla ilgili bir sorun olduğunda hesabım destek, whatsapp ve e-posta adreslerimizden bizimle iletişime geçin. İletişim detaylarımızı iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.

 

PTT KARGO

PTT Kargo kullandıysanız 444 1 789 nolu telefondan kargo takip numaranız ile kargonuzu sorgulayabilirsiniz.

Kargoyu online takip etmek için PTT Gönderi takip sitesinden kargonuzu sorgulayabilir, takip edebilirsiniz.

Alışverişinizi site üzerinden üye olarak yaptıysanız Kargo takip numaranız hesabınızda gözükecek ve takip numaranız e-posta adresinize gelecektir. Üye olmadan whatsapp, telefon, instagram ile sipariş verdiyseniz Kargo takip numaranızı size otomatik gelen Fatura e-postasındaki müşteri bağlantısında görebilirsiniz.


YURTİÇİ KARGO

Yurtiçi kargo kullandıysanız 444 99 99 nolu telefondan kargonuzu sorgulayabilirsiniz.

Yurtiçi online kargo takip için Yurtiçi Kargo web sitesinden kargonuzu sorgulayabilir, takip edebilirsiniz.

Alışverişinizi site üzerinden üye olarak yaptıysanız Kargo takip numaranız hesabınızda gözükecek ve otomatik e-posta gelecektir. Üye olmadan whatsapp, telefon, instagram ile sipariş verdiyseniz Kargo takip numaranızı size otomatik gelen Fatura e-postasındaki müşteri bağlantısında görebilirsiniz.

 

ÖNEMLİ NOT: Üyelik ekranında E-posta bildirimi almak istemiyorum işaretlerseniz kargo bildirimi veya alışverişiniz ile ilgili bildirimler e-posta adresinize gelmeyecektir.