Ödeme Seçenekleri ve Teslimat

 

Ödeme Seçenekleri

 

Vine Bedding'de alışveriş yaparken kredi kartı, banka (ATM) kartı, BKM Express, havale ve eft, kapıda ödeme ve instagram, facebook alışverişleriniz için iyzilink ödeme yöntemlerini güvenle kullanabilirsiniz. Belirtilenlerin dışında ödeme yöntemi Vine Bedding'de kullanılmamaktadır. Kredi kartı ödemelerinde  birçok online satış yapan firmanın kullandığı iyzico altyapısını kullanıyoruz. Vine Bedding mağazamızın serverlarında kredi kartlarınız hiçbir şekilde kaydedilmez veya sistemde tutulmaz.

 

Kredi Kartı

 

Siteden yapacağınız tüm alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde Vine Bedding iyzico'nun güvenli altyapısını kullanmaktadır. PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür, alışverişi kolaylaştırır. Kredi kartınızla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

BKM EXPRESS

Alışverişinizi tamamlayıp sepete geldiğinizde ödeme yöntemlerinden Kredi kartını seçin. Karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Doğrudan iyzico'nun altyapısını kullandığımız kredi kartı seçeneği veya onun hemen yanında beliren BKM EXPRESS ile ödeme seçeneği. Eğer BKM EXPRESS seçerseniz sizi BKM EXPRESS'in sayfasına yönlendirecek ve çok hızlı bir şekilde tanımlı kartlarınızdan ödeme yapabileceksiniz.

 

Banka (ATM) Kartı

 

Banka kartı kullanırken 3D secure işaretleyerek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 3D secure sistemini kullanmak için bu sisteme kartınızın kayıtlı olması ve online alışverişe açık olması gerekir. Banka (ATM) kartı ile alışverişlerinizde Vine Bedding iyzico'nun altyapısını kullanmaktadır.

 

Havale ve EFT


Vine Bedding alışverişlerinizi aşağıdaki hesap numaralarımıza Havale veya EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Havale/Eft ile yapılan alışverişlerinize %4 indirim uygulanır. Alışverişi tamamla seçeneğinden sonra ödeme yöntemlerinde Havale/EFT seçeneğini seçerseniz ayrıca banka bilgilerimizi görebilirsiniz. Alışverişi tamamladıktan ve ilgili hesaba ödemeyi gerçekleştirdikten sonra Hesabım sayfasındaki Havale bildirim formunu doldurarak veya Whatsapp, e-posta ile bize dekontunuzu göndererek iletişime geçebilirsiniz. Siparişten sonra 2 gün içinde havale ve eft ulaşmadığında siparişiniz iptal edilir.

 

BANKA: TEB, TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI
HESAP ADI: TORLAK TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
IBAN: TR45 0003 2000 0000 0045 6174 35
ŞUBE: BEYOĞLU
HESAP TÜRÜ:  TÜRK LİRASI - TL
HESAP NO: 45617435

 

Kapıda Ödeme 


Alışverişinizi tamamlayıp sepete geldiğinizde ödeme yöntemi olarak kapıda ödeme seçebilirsiniz. Kapıda ödemelerde Vine Bedding PTT ve YURTİÇİ Kargo'yu kullanmaktadır ve ödemeler kapıda nakit olarak veya kapıda kredi kartı ile ürün size getirildiğinde PTT veya YURTİÇİ Kargo tarafından elden tahsil edilir. Kapıda ödemenin sorun size ulaşması için Adresinizi verirken Mahalle, cadde ve sokak, apartman isimleri ile apartman no, kat ve daire nolarınız ile bulunduğunuz il ve ilçeyi mutlaka belirtin.

 

Instagram & Facebook ödeme: iyzilink

 

Vine Bedding ürünlerini Vine Bedding Instagram ve Vine Bedding Facebook hesaplarından doğrudan satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü eğer kredi kartı ile ödemek istiyorsanız size iyzico'nun altyapısını kullanarak bir iyzilink gönderiyoruz. Gönderdiğimiz iyzilinki kullanarak kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

 

Teslimat

 

Ürünleriniz, aksi belirtilmedikçe sipariş verildikten sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir. Kişiselleştirilmiş ürünler için teslimat süresi farklıdır.
Stokta kalmayan veya kargoya verilemeyen ürünler için mutlaka sizinle irtibata geçip bilgi veriyoruz.
Teslimat adresinde bulunmadığınız da Kargo ihbar kağıdı bırakarak veya telefonla size şubeden almanız için bilgi vereceklerdir. En geç 3 iş günü içerisinde ürünlerinizi ilgili şubeden almanız gerekir.

 

Sipariş Takip 

Siparişinizin durumunu Hesabım Siparişlerim sayfasından takip edebilir, tedarik edilme sürecinden paketlenmeye, kargo verilmesinden teslimata kadar görebilirsiniz.