Ödeme Seçenekleri ve Teslimat

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Vine Bedding'de alışveriş yaparken kredi kartı, banka (ATM) kartı, BKM Express, havale/eft, kapıda ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Instagram, facebook, whatsapp üzerinden sipariş verdiğinizde dilerseniz alışverişleriniz için iyzilink ödeme yöntemlerini güvenle kullanabilirsiniz. Belirtilenlerin dışında ödeme yöntemi Vine Bedding'de kullanılmamaktadır. Kredi kartı ödemelerinde  birçok online satış yapan firmanın kullandığı iyzico altyapısını kullanıyoruz. Vine Bedding mağazamızın serverlarında kredi kartlarınız hiçbir şekilde kaydedilmez veya sistemde tutulmaz.

 

Kredi Kartı

 

Siteden yapacağınız tüm alışverişlerinizde Visa ve Master kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde Vine Bedding iyzico'nun güvenli altyapısını kullanmaktadır. PCI-DSS 1.seviye sertifikasıyla ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür, alışverişi kolaylaştırır. Kredi kartınızla tek çekim veya taksitli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

BKM EXPRESS

 

Alışverişinizi tamamlayıp sepete geldiğinizde ödeme yöntemlerinden Kredi kartını seçin. Karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Doğrudan iyzico'nun altyapısını kullandığımız kredi kartı seçeneği veya onun hemen yanında beliren BKM EXPRESS ile ödeme seçeneği. Eğer BKM EXPRESS seçerseniz sizi BKM EXPRESS'in sayfasına yönlendirecek ve çok hızlı bir şekilde tanımlı kartlarınızdan ödeme yapabileceksiniz.

 

Banka (ATM) Kartı - Debit Kart

 

Banka kartı kullanırken 3D secure işaretleyerek güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. 3D secure sistemini kullanmak için bu sisteme kartınızın kayıtlı olması ve online alışverişe açık olması gerekir. Banka (ATM) kartı ile alışverişlerinizde Vine Bedding iyzico'nun altyapısını kullanmaktadır. Banka kartlarına taksit yapılmamaktadır.

 

Havale ve EFT


Vine Bedding alışverişlerinizi aşağıdaki hesap numaralarımıza Havale veya EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Havale/Eft ile yapılan alışverişlerinize sepette %4 indirim uygulanır. Alışverişi tamamla seçeneğinden sonra ödeme yöntemlerinde Havale/EFT seçeneğini seçerseniz ayrıca banka bilgilerimizi görebilirsiniz. Alışverişi tamamladıktan ve ilgili hesaba ödemeyi gerçekleştirdikten sonra Hesabım sayfasındaki Havale bildirim formunu doldurarak veya Whatsapp, e-posta ile bize dekontunuzu göndererek iletişime geçebilirsiniz. Havale/EFT yaparken sipariş numaranızı açıklama kısmına mutlaka yazmalısınız. Sipariş oluşturulduktan sonra 3 gün içinde ödeme ulaşmadığında siparişiniz iptal edilir.


BANKA: QNB FİNANSBANK
HESAP ADI: TORLAK TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
IBANTR82 0011 1000 0000 0083 0069 76
HESAP TÜRÜ:  TÜRK LİRASI - TL
HESAP NO: 83006976

-------------------------------- 
BANKA: TEB, TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI
HESAP ADI: TORLAK TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
IBAN: TR45 0003 2000 0000 0045 6174 35
ŞUBE: BEYOĞLU
HESAP TÜRÜ:  TÜRK LİRASI - TL
HESAP NO: 45617435

 

Kapıda Nakit Ödeme 


Alışverişinizi tamamlayıp sepete geldiğinizde ödeme yöntemi olarak kapıda nakit ödeme seçebilirsiniz. Kapıda nakit ödemelerde Vine Bedding MNG Kargo'yu kullanmaktadır ve ödemeler kapıda nakit olarak ürün size getirildiğinde MNG Kargo kuryesi tarafından elden tahsil edilir. Tahsilat sonrası ürününüzü alabilirsiniz. Faturanızda belirtilen miktardan fazla ödeme kesinlikle yapmayınız. Kapıda ödemenin sorunsuz size ulaşması için adresinizi verirken mahalle, cadde ve sokak, apartman isimleri ile apartman no, kat ve daire nolarınız ile bulunduğunuz il ve ilçeyi mutlaka belirtin.

 

Instagram & Facebook ödeme: iyzilink

 

Vine Bedding ürünlerini Whatsapp, Vine Bedding Instagram ve Vine Bedding Facebook hesaplarından doğrudan satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü eğer kredi kartı ile ödemek istiyorsanız size iyzico'nun altyapısını kullanarak bir iyzilink gönderiyoruz. Gönderdiğimiz iyzilinki kullanarak kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

 

FATURA, KARGO VE TESLİMAT

 

Ürünleriniz, aksi belirtilmedikçe sipariş verildikten sonra en geç 1-3 iş günü içinde kargoya verilir. Kişiselleştirilmiş ürünler için teslimat süresi farklıdır. Satış temsilciniz ile teyitleşiniz.


Stokta kalmayan veya kargoya verilemeyen ürünler için mutlaka sizinle irtibata geçip bilgi veriyoruz.
Teslimat adresinde bulunmadığınız da kargo ihbar kağıdı bırakarak veya telefonla size şubeden almanız için bilgi vereceklerdir. En geç 3 iş günü içerisinde ürünlerinizi ilgili şubeden almanız gerekir.

 

Fatura

Firmamız E-Fatura kullanmaktadır. Siparişinizde e-posta adresini girdiğinizde faturanıze-posta olarak gelecektir.

Ayrıca basılı faturanızı kargo kağıdının arkasında bulabilirsiniz.


Sipariş Takip 

Siparişinizin durumunu Hesabım Siparişlerim sayfasından takip edebilir, tedarik edilme sürecinden paketlenmeye, kargo verilmesinden teslimata kadar görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra cep telefonunuza SMS ile kargo takip numarası iletilir. Ayrıca e-posta adresinize kargo takip numarası gönderilir.